ניקוי כימי של צינורות הולכת נוזלים

מערכות הולכת מים הפועלות שנים רבות עשויות לפתח משקעים אשר מצרים את קוטרם הפנימי של הצינורות, מפחיתים את ספיקת הנוזל וגורמים לסתימות רבות של מסננים ויחידות קצה המותקנות לאורכה של הצנרת.

ניקוי צינורות הולכת מים הינו תהליך מורכב הדורש ניסיון רב בשל השוני הקיים בכל פרויקט, המתבטא במשתנים כגון – מבנה הצנרת, אורכה, התווי שלה, הקטרים המשתנים וחומרי המבנה השונים.

כל עבודות הניקיון מתבצעות באמצעות החומרים שלנו שאנו מייצרים ואצלנו במפעל מפיצים ומשתמשים וניתן לרכוש אותם אצלנו באתר או דרך המשרד. 

לאורך שנים של ניסיון מעשי בשטח, פיתחה החברה תהליכי עבודה סדורים וכימיקלים איכותיים המבטיחים פינוי איכותי ובטח של כל המשקעים לאורך הצנרת והחזרתה לתפוקה מקסימאלית. כל התהליכים מבוצעים תחת בקרה קפדנית של מעבדה ניידת הנפרשת בשטח לצורך זה.

לאורך השנים בצעו טכנאי גור טכנולוגיות ניקוי של צנרת הולכת מים, שפכים, שמנים וחומרים אחרים בנפחים גדולים בהצלחה רבה תוך הקפדה על בטיחות העבודה והסביבה וביצוע יעיל ואפקטיבי להסרת המשקעים והחזרת הספיקה לקויים

עלינו

גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ הינה חברה ישראלית שהחלה את פעילותה בשנת 1979 על ידי המהנדס אריה גור. מיד עם היווסדה החל אריה גור לפתח חומרים וטכנולוגיות שייעודם – טיפול, תחזוקה וניקוי של שטחי החלפת חום וצנרת במערכות מיזוג, קירור, אוורור וחימום. כיום – גור טכנולוגיות בע"מ נותנת שירותים, מפתחת, מחזיקה, משווקת ומייצאת תכשירים, ציוד וטכנולוגיות בתחום התמחותה – שירותי שטח ותכשירים לטיפול במשקעים ובעיות שונות במערכות החלפת חום, מיזוג, קירור, אוורור וחימום - כגון – קורוזיה, אבנית, שומן, בוץ,…
Skip to content