ניקוי דודי קיטור והכנה לבדיקה

רמות גבוהות של מלחים הקיימים בדודי קיטור גורמות לשיקוע מהיר של אבנית (קלציום קרבונט) והיווצרות קורוזיה על צינורות האש בצד המים. האבנית שוקעת גורמת לאיבוד אנרגיה וניצולת נמוכה של המערכות לחימום. חמצן מומס שנמצא במערכת בטמפרטורות גבוהות גורם לקורוזיה שיוצרת עם הזמן חורים בצנרת.

חברת גור טכנולוגיות מבצעת מזה שנים, עבודות ניקוי של משקעי אבנית וקורוזיה בצד המים וניקוי שאריות פייח בצד האש. כמו כן מבצעת החברה החלפת אטמים והכנת הדוד לבדיקה תקופתית כל 14 חודשים על ידי בודק מוסמך כנדרש על פי חוק.

כל מילימטר אבנית אשר מתפתחת על צינורות האש בצד המים גורמת לעליה של 3% בעלויות האנרגיה לצורך הפעלתו התקינה של יחידת החימום. גור טכנולוגיות פתחה שיטות עבודה המותאמות לטיפול במתקני חימום והסקה הכוללים שימוש בתכשירים ייחודיים בעלי יכולת להמסה ופינוי של כמויות גדולות של משקעים ללא גרימת נזק לצינורות האש ושיטחי החלפת החום.

גור טכנולוגיות בצעה תהליכי ניקוי ליחידות קיטור בתעשייה בכל רחבי הארץ תוך קבלת תוצאות מידיות בשיפור צריכת האנרגיה של היחידות לאחר הטיפול.

עלינו

גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ הינה חברה ישראלית שהחלה את פעילותה בשנת 1979 על ידי המהנדס אריה גור. מיד עם היווסדה החל אריה גור לפתח חומרים וטכנולוגיות שייעודם – טיפול, תחזוקה וניקוי של שטחי החלפת חום וצנרת במערכות מיזוג, קירור, אוורור וחימום. כיום – גור טכנולוגיות בע"מ נותנת שירותים, מפתחת, מחזיקה, משווקת ומייצאת תכשירים, ציוד וטכנולוגיות בתחום התמחותה – שירותי שטח ותכשירים לטיפול במשקעים ובעיות שונות במערכות החלפת חום, מיזוג, קירור, אוורור וחימום - כגון – קורוזיה, אבנית, שומן, בוץ,…
Skip to content