ניקוי מצנני אוויר בבתי זיקוק

מצנני אוויר הינם מתקן לפינוי חום מנוזלים בטמפ’ גבוהות והשימוש בו נפוץ ביותר במתקנים לזיקוק דלקים, תחנו כוח, אתרים פטרוכימיים ומתקני התפלת מים. מצנני האוור משתמשים בצינורות מסוג Fin Fan שהינם צינורות המלאים בטבעו המקיפות אותם המרווחים צרים לכל אורכם. דרך הצינורות זורם הנוזל אותו מעוניינים לקרר ואוויר מהסביבה מוזרם בכמויות גדולות דרך אגדי הצינורות. האוויר נכנס לתוך הטבעות המקיפות את הצינורות ובאמצעות שטח הפנים הגדול שהטבעות יותרות מקרר את הנוזל בזורם בצודו הפנימי של הצינור.

 

עם הזמן, המרווח הקטן שבין טבעות הקירור של מצנני האוויר מתמלא בלכלוך ש”נסחב” מהסביבה ויעילות הקירור של מצנני האוויר יורדת בצורה משמעותית. בצוע תהליך של ניקוי שיטחי החלפת החום של מצנני האוויר מאפשר להחזיר את מעבר האוויר למצב אופטימלי ואת מצנן האוויר לתפוקתו המקסימלית.

טכניקת הטיפול במצנני אוויר של גור טכנולוגיות נקראת High Volume Foam Cleaning – ניקוי בהקצפה בנפח גבוהה

שיטה זו עושה שימוש בחומרים שאינם ממסוכנים לאדם או לסביבה בשום צורה או דרך. דטרגנטים (סבונים מרוכזים) ידידותיים לסביבה בעל ערכי הגבה pH נטרלים המשמשים לבצוע הטיפול. חברתנו עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמת וצייד ייחודי אשר הופך את הסבונים לקצף סמיך ביותר אשר מותז על פי שטח המצננים ומחלקו העליון. הקצף הסמיך שנוצר נבנה על פני שטח המצנן והמסה העצמית שלו גורמת לו לחדור לכל המרווחים הקטנים שבין צלעות הקירור (הטבעות) של צינורות המצננים לשחרר ולחלץ מתוכו את כל הלכלוך ולפנותו אל מחוץ למצנן ביעילות גבוהה וללא כל פגיעה במתכות המבנה, ציוד, או כל דבר אחר.

מבחר הטכנולוגיות הרחב שלרשותנו, רמת החדשנות הבלתי מתפשרת המאפיינת את כלל שירותינו, צוות המומחים המיומן הנמנה על נבחרת החברה ותודעת השירות יוצאת הדופן המנחה אותנו לכל אורך הדרך, מאפשרים לנו להציע גם לכם את המענה המקצועי, האמין, החדשני והאפקטיבי ביותר לכל צורך ולכל דרישה בתחום הניקוי התעשייתי לרבות ניקוי מצנני אוויר.

זאת ועוד, מתוך התחשבות בצרכי הלקוח ובמטרה למזער באופן המקסימלי את זמן השבתת הייצור ואת הנזקים הנגרמים ללקוח בעקבותיו, אנו מציעים את שירותינו בפריסה ארצית רחבה ובזמינות גבוהה ביותר, המאפשרת ללקוח ליהנות משירות מקצועי, מהיר ויעיל למספר פרויקטים בו זמנית, תוך חיסכון רב בעלויות וצמצום משמעותי של ההפרעה בתפעול השוטף של מערכת הקירור.

עלינו

גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ הינה חברה ישראלית שהחלה את פעילותה בשנת 1979 על ידי המהנדס אריה גור. מיד עם היווסדה החל אריה גור לפתח חומרים וטכנולוגיות שייעודם – טיפול, תחזוקה וניקוי של שטחי החלפת חום וצנרת במערכות מיזוג, קירור, אוורור וחימום. כיום – גור טכנולוגיות בע"מ נותנת שירותים, מפתחת, מחזיקה, משווקת ומייצאת תכשירים, ציוד וטכנולוגיות בתחום התמחותה – שירותי שטח ותכשירים לטיפול במשקעים ובעיות שונות במערכות החלפת חום, מיזוג, קירור, אוורור וחימום - כגון – קורוזיה, אבנית, שומן, בוץ,…
Skip to content