בתי קירור

תעשיית האחסון בקירור של מזון, תרופות ומוצרים אחרים ייחודית באופי פעילותה בשל הצורך לשמר טמפרטורות נמוכות מאוד של מינוס 40 מעלות צלזיוס (C. -40°) באולמות רחבים, חללים גדולים ושמירה אדוקה על פרמטרים אילו ללא הפסקה או השבתה במערכות בשל אופי הפעילות והסחורות המאוחסנות באחריותם.

תעשיית האחסון בתנאי קירור והקפאה מאופיינת בפעילות רציפה מסביב לשעון 24/7 עם עצירות מעטות במהלך השנה לביצוע עבודות תחזוקה יזומות לצורך שמירה על תקינות הציוד ורציפות הייצור ללא הפרעות מיותרות של ציוד ישן ופגום.

אנו מתמחים במתן מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול בציוד החלפת חום, וטיפול במערכות מבוססות מים של חברות ייצור תרופות בארץ באופן מקצועי, נקי ויעיל כנדרש מפאת פעילותן והדגש הגדול שניתן לנושאים אילו בתעשיות נקיות של ייצור תרופות ומזון.

חברת גור טכנולוגית מספקת את שירותיה למרכזים הלוגיסטיים, בתי הקירור, האחסון וההפצה הגדולות והחשובות ביותר בארץ, מלקוחותינו: ביכורי שדה קרית-מלאכי, פישמן קירור קיסריה, מילוטל נהריה, תוצרת חקלאית מובחרת חולון, תמר העמקים בית שאן.

שירותים עקרים לחברות בתי-קירור

השירותים העיקריים אותם מספקת גור טכנולוגיות לבתי-קירור: שירות ניקוי כימי בהתזה של סוללות קירור וחימום ביחידות טיפול אוויר מרכזיות בכל הגדלים ובעלות מס’ רב של שורות עומק, שירות הקפאת צינורות המאפשר לבצע טיפולים ושינויים בצנרת הולכת מי הקירור במפעלים ללא צורך בהשבתה וריקון הקווים והפסקת הייצור, ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום מסוג תרמיל וצינורות, שיפוץ ושטיפה כימית של מחליפי חום פלטות המשמשים לתהליכי ייצור וחימום מים, ניקוי דודי קיטור בצד הקיטור ובצד הלהבה והכנה לבדיקה תקופתית של בודק דודים.

ניקוי ופתיחה של מעבר אוויר ביחידות טיפול אוויר

ניקוי יט”אות מתבצעת בחברתינו מזה 40 שנים בתהליך של התזת חומרים אל עומק הסוללה, ופתיחתה ב-100% מעבר של קצף מצד אל צד וחיטוי בסוף לשמירת המערכת והארכת חיי היחידה. 

Trust us

Skip to content