מפעלי פטרוכימיה

התעשייה הפטרוכימית (ייצור מוצרים כימים, דלקים ושמנים) והמפעילים הכימיים בישראל מהווים את עמוד השדרה של התעשייה הישראלית.


תעשיית הכימיה מאופיינת בפעילות רציפה מסביב לשעון 24/7 עם עצירות מעטות במהלך השנה לביצוע עבודות אחזקה יזומות לצורך שמירה על תקינות הציוד ורציפות הייצור ללא הפרעות מיותרות של ציוד ישן ופגום.


חברת גור טכנולוגיות מתמחה במתן מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול בציוד רב ומורכב במסגרת חלונות זמן מוגדרים ומצומצמים והחזרה של הציוד לכשירות מלאה.
חברת גור טכנולוגית פעילה במפעלים רבים ברחבי ישראל, בין היתר בתי זיקוק, חיפה כימיקלים, מפעלי ים המלח, פריקלאס, רותם תעשיות, טבע טק נאות חובב, פריגו ומפעלים רבים בכל הארץ.

שירותים עקרים לחברות פטרוכימיה

השירותים העיקריים אותם מספקת גור טכנולוגיות לאגפים הטכניים מפעלי הכימיה הינם: ניקוי מצנני אוויר בעלי צינורות FINFAN בשיטה מיוחדת וייחודית, ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום מסוג תרמיל וצינורות, מעבי אמוניה, שיפוץ ושטיפה כימית של מחליפי חום פלטות, ניקוי יט”אות וסוללות קירור וחימום בכל הגדלים, ניקוי דודי קיטור בצד הקיטור ובצד הלהבה והכנה לבדיקה תקופתית של בודק דודים, שטיפה כימית של מערכות הולכת מים לקירור וחימום בבניינים חדשים שנבנים בקמפוס לפני הפעלת המערכות ועוד שירותים רבים ומגוונים.

ניקוי מצנני אוויר FINFAN

ניקוי מצנני אוויר בעלי צינורות FINFAN בשיטה מיוחדת וייחודית של ניקוי בהקצפה בנפח גבוה.


חברת גור טכנולוגיות הינה החברה היחידה המבצעת שירות זה באמצעות חומרים ייחודיים שפותחו על ידי מהנדסי החברה המאפשרים ניקוי איכותי ובטוח ללא שימוש בכימיקלים מסוכנים.


הניקוי מתבצע בטכניקה של הקצפה בנפח גבוה וסמיכות קצף גבוהה המאפשר חדירה של הקצף לחריצים הקטנים בני דסקיות הקירור, גם בצינורת הנמצאים בעומק האגד צינורות, ושחרור ופינוי של הלכלוך שנצבר בחללים אילו ופגע ביכולת החלפת החום של היחידה.

Trust us

Skip to content