מפעלי מזון

תעשיית ייצור המזון והמשקאות צורכות הרבה אנרגיה ומים בתהליכי הייצור של מוצרי הצריכה, בהן מערכות חימום וקירור, מערכות מים פתוחות וסגורות וחדרי קירור.

כצרכני מים וחשמל גדולים, מערכות המים עובדות שעות רבות ועם הזמן דורשות טיפולים וניקיונות של המעבים, המאיידים, מגדיל המים, מחליפי חום ויט”אות.

אנו מתמחים במתן מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול בציוד החלפת חום, וטיפול במערכות מבוססות מים והפחתתן המשמעותית של צריכת החשמל הנגרמת ממאמץ חריג של המערכות התרמיות, הורדת הפרשי הטמפרטורה של המים, פתיחת סוללות אוורור סתומות, הארכת חיי המערכת וטיפול במים של חברות ייצור תרופות בארץ באופן מקצועי, נקי ויעיל כנדרש מפאת פעילותן והדגש הגדול שניתן לנושאים אילו בתעשיות נקיות של ייצור תרופות ומזון.

חברת גור טכנולוגיות מספקת את שירותיה לחברות ייצור התרופות הגדולות והחשובות ביותר בארץ, בין היתר תנובה בכל מפעלי הייצור והמרכזים הלוגיסטיים, נסטלה, סלטי צבר, אסם, ורבים נוספים.

שירותים עיקרים לחברות ייצור מזון ומשקאות

השירותים העיקריים אותם מספקת גור טכנולוגיות לאגפי התשתיות של ייצור מזון הינם: שירות ניקוי כימי בהתזה של סוללות קירור וחימום ביחידות טיפול אוויר מרכזיות בכל הגדלים ובעלות מס’ רב של שורות עומק, שירות הקפאת צינורות המאפשר לבצע טיפולים ושינויים בצנרת הולכת מי הקירור במפעלים ללא צורך בהשבתה וריקון הקווים והפסקת הייצור, ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום מסוג תרמיל וצינורות, שיפוץ ושטיפה כימית של מחליפי חום פלטות המשמשים לתהליכי ייצור וחימום מים, ניקוי דודי קיטור בצד הקיטור ובצד הלהבה והכנה לבדיקה תקופתית של בודק דודים.

הקפאת צינורות

חברת גור טכנולוגיות הינה החברה היחידה המבצעת שירות זה באמצעות טכניקה ייחודית המאפשרת להקפיא את המים/שמן הקיימים בצנרת ולצור פקק קרח המדמה מגוף סגור המאפשר ביצוע עבודות צנרת מורכבות במקום להפסיק את פעילות הייצור וריקון מערכת מים. 

Trust us

Skip to content